Dekor Haber - Güncel Dekor Yazıları

Bahçe Dekorasyonu Nasıl Olmalı

0 7

Bahçe modelleri hakkında bir çok fikir duymuşsunuzdur. Hatta içlerinden birini denemişte olabilrisiniz. Şayet yapmamışsanız veya eski bahçe dekorasyonunuzu değiştirmek istiyorsanız. 2020 bahçe dekorasyonu modellerine göz atmanızı öneririm. Bahçenize uygun bir dekorasyon yapacaksanız mutlaka bahçenizin enine ve boyuna genişliğine göre fikirlere göz atın.

Bu şekilde yapmadığınız takdirde yaptığınız dekorasyon sayesinde bahçenizi daralta bilir, rahat hareket edecek alanlarınızı kaplamış olabilirsiniz. Veya yaptığınız dekorasyon bahçenize hiç de hoş bir görünüm vermeyebilir. Daha sonra ebatlarına göre belirledikten sonra bu dekorasyonu ne için yapacağınızı belirlemelisiniz.

Doğal ve Orgranik Bahçeler

Bahçenizi meyve sebze yetiştirmek içinmi dekore edeceksiniz yoksa işten geldiğinizde özellikle yaz veya bahar aylarında rahat bir şekilde bahçenizde oturmak için mi dekore edeceksiniz? Hatta bahçenizin ebatı büyükse her ikisi içinde kullanım alanı yaratabilirsiniz. Bahçenizde siz ve eşiniz ayrı ayrı işlerle ilgilenebilir.

Örneğin , eşiniz çalışmayan bir bayansa ve bahçeyle ilgilenmeyi seven biriyse , siz işteyken eşiniz bahçede meyvelerle , sebzelerle ilgilirken sizde işten geldiğinizde bahçe için dekore ettiğiniz bir tarafta meyve ve sebzeleriniz , çiçekleriniz bir tarafta da iş yorgunluğunu atmak için dekore ettiğiniz taraf. Hemde bu şekilde yazın iş yorgunluğu ile geldiğinizde siz içeceklerinizi içerken burnunuza eşinizin diğer bahçe tarafında dikmiş olduğu çiçeklerin kokusu gelecektir. Sizde eğer böyle bir dekorasyon düşünüyorsanız , 2020 bahçe dekorasyonlarına göz atmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.